drawplatformlogo

Co to jest drawplatform.pl ?

Drawplatform.pl jest platformą stworzoną dla ludzi, którzy interesują się rysunkami, zdjęciami i każdą formą sztuki, którą można przedstawić na papierze lub ekranie komputera czy dowolnego urządzenia mobilnego.

Aby korzystać w pełni z możliwości tego portalu, należy zarejestrować się - klikając na zakładce u góry odnośnik "nowy". Proces ten jest dziecinnie prosty, szybki i darmowy.

Po założeniu konta będziesz mieć możliwość dodawania swoich prac ( po zalogowaniu zakładka "dodaj"), które następnie będą wyświetlane na głównym forum ( zakładka "galeria" ) - dostępnym dla wszystkich użytkowników serwisu, również tych niezalogowanych.

aktualności

Tutaj znajdziecie najświeższe informacje dotyczące działania portalu, nowych użytkowników, planów na przyszłość i ogłoszenia.

nowy

Kliknij w nowy aby założyć własne konto na drawplatform. Dzięki temu możesz udostępniać swoje materiały, oceniać (opcja dostępna wkrótce) i komentować twórczość użytkowników, dostajesz DrawDolary za każdy przesłany obrazek i zarządzasz swoim kontem.

galeria

W zakładce tej można obejrzeć dzieła udostępnione przez zalogowanych użytkowników. Twoje obrazki również się tam pojawią, jeżeli założysz konto i opublikujesz je.

zaloguj się

Kliknij w to jeżeli posiadasz już konto. Możesz się śmiało zalogować.